Seminarium

Z ogromną radością i satysfakcją zapraszamy Państwa na serię nieodpłatnych seminariów popularyzujących metody pracy psychologicznej o potwierdzonej skuteczności (evidence-based). Organizowane przez AMiE seminaria mają formę spotkań z wyjątkowymi osobami – specjalistami pracy psychologicznej o potwierdzonej skuteczności. Są one otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Udział w seminarium jest możliwy po wykupieniu symbolicznej cegiełki w wysokości 15 zł.
Trochę wyjaśnienia: Jedną z wartości promowanych przez naszą Akademię jest praca na zasadach pro publico bono. Zgodnie z podejściem międzynarodowego stowarzyszenia MINT (http://www.motivationalinterviewing.org) część naszego przychodu przeznaczamy na rzecz organizacji charytatywnych. Organizacja naszych seminariów prowadzona jest również w ramach działalności pro bono Akademii AMiE.

W tym roku jest to organizacja non profit Klub Żeglarski Santa Maria (więcej szczegółów http://www.santa-maria.pl) organizująca dla dzieci i młodzieży projekty żeglarskie, obozy, rejsy morskie, umożliwiająca dzieciom i młodzieży odkrywanie swojego potencjału i inspirująca do ciekawego spędzania czasu i nieustającej pracy nad sobą.  Działalność Zarządu Klubu Santa Maria opiera się wyłącznie na pracy społecznej. dane do przelewu: Klub Żeglarski Santa Maria Freta 20/24A, 00-227 Warszawa, KONTO  02156000132366291490000006

Telefon: 513 167 398
00-286 Warszawa
ul. Brzozowa 12/10